Praktické projektové řízení

Ryze prakticky pojaté tréninky, které vychází z našich zkušeností s aplikací projektového řízení v tuzemské praxi. Pokud se nechcete zabývat "teorií", ale dostat rychlá, praktická a účinná doporučení a nástroje, tato kategorie tréninků je pro Vás! Většina času je zaměřena na řešení případových studií a praktické otázky aplikace nástrojů a postupů kvalitního projektového managementu.

Agile

Tréninky se zaměřením na agile a SCRUM.

Příprava k certifikaci IPMA

Jako jedni z mála disponujeme akreditací IPMA Česká republika pro přípravu k certifikaci IPMA na úrovni Excellent. Této úrovně lze dosáhnout pouze s velmi vysokou úspěšností absolventů při zkoušce. Náš trénink Vás připraví na zdolání certifikační zkoušky IPMA. Na případových studiích se naučíte používat nástroje a techniky, které jsou prověřovány u certifikační zkoušky.

Příprava k certifikaci PMI

Náročná zkouška, avšak velmi respektovaný certifikát PMI PMP (Project Management Professional). Pokud jej chcete, náš trénink Vás komplexně připraví na zvládnutí zkoušky. Při splnění podmínek garantujeme Váš úspěch! Zkouška není součástí a v ceně kurzu!

PRINCE2® kurzy a certifikace

Britská metodika PRINCE2 se stává velmi oblíbenou a certifikáty na úrovni Foundation nebo Practitioner již disponuje mnoho lidí i v ČR. Pokud chcete být podle PRINCE2 certifikováni i Vy, náš kurz garantuje při splnění podmínek Váš úspěch! Zkoušky je možné ke kurzu doobjednat.

eLearning

Rozvíjejte své dovednosti v projektovém řízení online, kdykoliv a kdekoliv!