Online workshopy

Krátké, úderné workshopy v rozsahu 2:15 hod., zaměřené na aktuální témata. Při tvorbě se především zaměřujeme na okamžitou praktickou použitelnost probíraného obsahu. Online workshopy probíhají v prostředí Microsoft Teams, do kterého jsou účastníci přizváni jako hosté.

Praktické projektové řízení

Ryze prakticky pojaté tréninky, které vychází z našich zkušeností s aplikací projektového řízení v tuzemské praxi. Pokud se nechcete zabývat "teorií", ale dostat rychlá, praktická a účinná doporučení a nástroje, tato kategorie tréninků je pro Vás! Většina času je zaměřena na řešení případových studií a praktické otázky aplikace nástrojů a postupů kvalitního projektového managementu.

Agile

Tréninky se zaměřením na agile a SCRUM.

Příprava k certifikaci IPMA

Jako jedni z mála disponujeme akreditací IPMA Česká republika pro přípravu k certifikaci IPMA na úrovni Excellent. Této úrovně lze dosáhnout pouze s velmi vysokou úspěšností absolventů při zkoušce. Náš trénink Vás připraví na zdolání certifikační zkoušky IPMA. Na případových studiích se naučíte používat nástroje a techniky, které jsou prověřovány u certifikační zkoušky.

Příprava k certifikaci PMI

Náročná zkouška, avšak velmi respektovaný certifikát PMI PMP (Project Management Professional). Pokud jej chcete, náš trénink Vás komplexně připraví na zvládnutí zkoušky. Při splnění podmínek garantujeme Váš úspěch! Zkouška není součástí a v ceně kurzu!

PRINCE2® kurzy a certifikace

Britská metodika PRINCE2® se stává velmi oblíbenou a certifikáty na úrovni Foundation nebo Practitioner již disponuje mnoho lidí i v ČR. Pokud chcete být podle PRINCE2® certifikováni i Vy, náš kurz garantuje při splnění podmínek Váš úspěch! Zkoušky jsou součástí kurzu. PRINCE2® a PRINCE2 Agile® jsou registrované ochranné známky AXELOS Limited používané s jejím svolením. Swirl logo™ je ochranná známka AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena.

eLearning

Rozvíjejte své dovednosti v projektovém řízení online, kdykoliv a kdekoliv!