Ing. Jan Doležal, Ph.D.
Ing. Jiří Krátký
Ing. Bc. Václav Huk
Petra Jíhlavcová
Dana Doležalová, DiS.

Ing. Jan Doležal, Ph.D.

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích, Managementem 3.0 a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení, včetně Agile.

Dříve působil jako specialista na volné noze, krátce jako projektový manažer ve firmě Logos, a. s., a ještě dříve působil několik let ve východočeské společnosti Mikroelektronika, s.r.o., která je dodavatelem systémů odbavování v hromadné dopravě s celosvětovou působností, kde zavedl projektové řízení, zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika).

Má zkušenosti především s projekty z IT, strojírenství, elektrotechniky, akademického i veřejnoprávního sektoru. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001, agilním přístupům pak od roku 2014.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi“.

Obálka knihy Projektový management  šablony projektových dokumentů - 5 kroků k úspěšnému projektu  Obálka knihy Projektový management v praxi

Profil na síti LinkedIn.

Ředitel a jednatel PM Consulting s.r.o.
IPMA® Level B Certified Senior Project Manager
PMI® Project Management Professional (PMP®)
CSPO – Certified SCRUM Product Owner
CSP-SM – Certified Scrum Professional – ScrumMaster
PSM I – Professional Scrum Master I
Lektor a průvodce agilním světem, projektovým řízením
a vedením týmů ve všech formách

   Professional scrum master

 

Ve volném čase je nadšeným amatérským cyklistou a věnuje se také místní komunální politice jako zastupitel města Choceň.