PRINCE2 Agile® Foundation
JazykPodkladyZkouškaZkouška v ceně: Ano

Naučíme Vás, jak zkombinovat PRINCE2 ® řízení projektů s agilními přístupy a složíte zkoušku PRINCE2 Agile ® Foundation.

Získáte přehled hlavních agilních technik a způsobů jejich aplikace.

Osvojíte si metodu PRINCE2 Agile® a to, jak upravuje tradiční PRINCE2® řízení.

Náš kurz je veden zkušeným agilním koučem, takže získáte spoustu tipů a příkladů z praxe agilních týmů v různých organizacích.

26. 2. 2024 - 28. 2. 2024
Školicí centrum Praha
23 900 Kč
14. 10. 2024 - 16. 10. 2024
Školicí centrum Praha
23 900 Kč

Co Vám kurz přinese

Tento akreditovaný, česky vedený kurz Vás efektivně připraví na úspěšné složení zkoušek PRINCE2 Agile ® Foundation v angličtině. Mezinárodně platnou zkoušku s certifikátem od firmy AXELOS skládáte přímo na kurzu (zkouška je součástí ceny kurzu).  

Platnost certifikátu PRINCE2 Agile ® Foundation je 3 roky, více zde.

PRINCE2 Agile® standard byl vyvinut na základě poptávky uživatelů po metodice, která bude kombinovat výhody tradiční PRINCE2 ® s agilními koncepty, metodami a technikami. Jeho velkou výhodou je, že nepreferuje konkrétní agilní metody (Scrum, Kanban, DevOps atp.), ale naopak umožňuje zkombinovat tradiční způsoby řízení projektů s metodou, která přinese pro daný projekt největší hodnotu. 

Kurz PRINCE2 Agile® pomůže účastníkům pochopit, jakým způsobem mají upravit tradiční způsoby řízení při práci v agilním prostředí a také jak zkombinovat PRINCE2 ® a agilní způsoby práce. Zvládnutím certifikačního stupně Foundation dokládá úspěšný kandidát svoji znalost základů PRINCE2®, agilních technik a také toho, jak Agile do PRINCE2 ® projektů implementovat. 

 

PRINCE2 Agile

Obsah kurzu

PRINCE2 Agile kurz

 

Rozložení kurzu PRINCE2 ® Agile je následující: 

  • 1. den: PRINCE2 ® základní principy, procesy a témata, role a manažerské produkty 
  • 2. den: Agilní způsoby práce, klíčové názvosloví a techniky 
  • 3. den: Kombinace PRINCE2 ® a agilních způsobů práce; Cvičný test; Certifikační test 

Potřebujete více informací?

PRINCE2 Agile® Foundation kurz na této stránce je nabízen firmou ict-123.com, akreditovanou tréninkovou organizací (ATO) u AXELOS Limited. PRINCE2 ® je registrovaná ochranná známky AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Kurzem Vás provede

Jan Kopřiva

Jan Kopřiva

Projektový manažer a konzultant s více jak 14letou zkušeností s projektovým řízením v IT a korporátním bankovním sektoru.

Má zkušenosti s realizacemi IT projektů s mezinárodní účastí, infrastrukturních migračních projektů a business-IT implementací.

Jako vedoucí v Center of Excellence pro projektové řízení v ČSOB připravoval standardizovanou metodiku a postupy pro klasické i agilní projekty a vedl přípravu metodiky pro škálovanou agilitu (SAFe) během firemní agilní transformace.

Další podrobnosti čtěte zde.

Cena kurzu: 23 900 Kč

Cena je uvedena bez DPH a za jednoho účastníka.

Rozsah (dny)
3
Min. počet účastníků
4
Max. počet účastníků
12
JazykPodkladyZkouškaZkouška v ceně: Ano

Místo konání

Školicí centrum Praha 9

Sokolovská č.p. 178/č.o.247, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Pozn.: Pokud by nebylo možné realizovat kurz prezenčně, máme připravenu online variantu.

Máme rádi čerstvé domácí jídlo a dobrou kávu. Těšte se na domácí sendviče, dezerty a další dobroty, které jsme vyladili s kamarády z FlatWhite.

Budete se těšit na každou přestávku do našeho Café Promontory.

Oběd, který jako jedinné občerstvení není v ceně kurzu, si budete moci vybrat v restauracích v okolí (např. Pepř a sůl nebo U Hubatků).

Rádi vyjdeme vstříc Vašim chutím a zajistíme bezlepkové, veganské či jiné varianty občerstvení i obědů. Dejte nám prosím vědět předem.

Sídlíme hned naproti metru Vysočanská.

Více informací

Všechny vypsané termíny

26. 2. 2024 - 28. 2. 2024
Školicí centrum Praha
23 900 Kč
14. 10. 2024 - 16. 10. 2024
Školicí centrum Praha
23 900 Kč