Komplexní příprava k certifikaci IPMA
JazykPodkladyZkouškaZkouška v ceně: Ne

Připravíme vás na úspěšné složení nové certifikace IPMA verze 4.1 na stupně A, B, C nebo D.

Jsme lídr trhu - naším kurzem prochází od 2015 každoročně absolutně nejvíce kandidátů certifikace podle IPMA v ČR!

Lektoři jsou spolutvůrci zkušebních testů, zkoušející IPMA
a autoři knihy Projektový management.

6. 11. 2023 - 10. 11. 2023
Školicí centrum Praha
31 800 Kč

Co Vám kurz přinese

 

Připravíme Vás na úspěšné zdolání všech částí zkoušky, jak písemné části, tak simulačního workshopu. Pomůžeme Vám projít celým certifikačním procesem včetně zpracování přihlášky a dokumentace.

Tento kurz je sestaven tak, abyste získali právě takové znalosti a dovednosti, které jsou zkoušeny u certifikační zkoušky IPMA.

Nevíte, který stupeň certifikace IPMA si vybrat? Jiří Krátký Vám poradí buď ve videu nebo osobně.

Kurz je akreditován IPMA Česká republika v úrovni Excellent, což znamená že absolventi kurzu mají velmi vysokou úspěšnost u zkoušky.

certifikace ipma

IPMA

Ti, co kurzem prošli, o něm říkají

Již jsem byl na více kurzech pro IPMA přípravu a tento byl rozhodně nejlepší. Hodně praktických ukázek a diskuzí.

Petr Oplátek - ICZ

Velmi přínosný kurz na vysoké profesionální úrovni. Jednoznačně doporučuji. Přístup a znalosti v dané oblasti pana Jiřího Krátkého hodnotím velmi vysokou známkou a úroveň výuky ukázkového profesionálního vystupování a práce s účastníky kurzu.

Jiří Petrů - ÚJV Řež

Báječný kurz! Výklad jasný, praktický a zábavný. Odcházím nejen se znalostmi, ale i úžasnou zkušeností. Doufám, že se někdy do PM Consultingu na další školení vrátím. Největší poděkování patří lektorovi – Jiřímu Krátkému.

Simona Hobzíková - Systémy jakosti

Velmi doporučuji navštívit kurz, je velmi dobře připravený a zábavný. Dozvíte se mnoho o projektu a jeho průřezu. Skvělá příprava na certifikaci.

Jiří Nejezchleb - Tieto Czech

Kurz rozhodně doporučuji – zkušení lektoři z praxe, intenzivní a kvalitní příprava ke zkoušce. Dostatečné procvičování jednotlivých metod na konkrétních příkladech.

Libuše Adamczyková - EATON

Kurz byl veden velmi profesionálně, lidsky a s pohodou. Tempo kurzu je příjemné, stihne se mnoho věcí bez stresu. Navíc oceňuji domácí pečivo a koláčky z Chocně 🙂

Lada Ječmenová - E.ON Business Services Czech Republic

Velmi erudovaný a profesionální přístup. Vysoká efektivita ve smyslu obsahu probírané látky.

Iveta Váňová - Landis+Gyr

Fundovanost lektorů, výborná provázanost teorie s praxí. Komplexní shrnutí přípravy na certifikaci ale i projektového řízení jako celku.

Kamil Kováč - AE Holding

S kurzem sem byl velice spokojený. Kurz doporučuji absolvovat. Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací nejen k certifikaci, ale i do praxe.

Jan Sláma - TTC MARCONI

S přípravným kurzem jsem byla velmi pokojena. Oceňuji připravenost podkladů, kvality lektorů, způsob prezentace a také vstřícný, osobní přístup a příjemné prostředí (výborná káva 🙂 )

Lucie Janošová - TREXIMA

Obsah kurzu

Pokud úspěšně zvládnete náš kurz, ručíme za Váš úspěch u písemné části certifikace IPMA!

Ručíme Vám za úspěch u certifikační zkoušky IPMA, respektive za složení písemné části certifikační zkoušky (garance se nevztahuje na simulační workshop a pohovor u stupňů A, B a C). V případě, že poslední den našeho přípravného kurzu úspěšně projdete naši cvičnou certifikací nanečisto (zodpovíte správně více, než 65% otázek), do 30 dnů od ukončení kurzu absolvujete písemnou část certifikační zkoušky a neuspějete v ní, zaplatíme za Vás poplatek za opakování zkoušky!

IPMA kurz

Program kurzu:

  • Den 1: Zahájení projektu: Projekt, program, portfolio, životní cyklus projektu, definice základních parametrů projektu s pomocí logického rámce (LRM), business case.
  • Den 2: Plánování a řízení realizace projektu: Plán řízení projektu, plánování rozsahu s využitím WBS, plánování času s využitím kritické cesty (CPM), Ganttovy diagramy, plánování zdrojů, plánování nákladů, analýza rizik, sledování a vyhodnocování projektu.
  • Den 3: Projekt jako změna: Agilní přístupy k řízení projektu, práce se zainteresovanými stranami, prosazení změny v organizaci.
  • Den 4: Měkké dovednosti projektového manažera: Komunikace, kreativita, motivace, pěstování týmu, řešení konfliktů a krizí.
  • Den 5: Certifikace nanečisto – písemná část (případová studie, otevřené otázky – dle typu certifikace), simulační workshop – nácvik testování měkkých dovedností, doporučení k absolvování zkoušky.

 

 

Potřebujete více informací?

  • Základní data o standardu IPMA ICB naleznete zde.
  • Přehled certifikací v rámci IPMA je uveden zde.
  • Porovnání certifikačních systémů PRINCE2, PMI a IPMA je uvedeno zde.

Kurzem Vás provede

Jan Doležal

Jan Doležal

V současné době se zabývá především hybridními přístupy, agilitou v organizacích (SCRUM, SAFe, LeSS, DAD) a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení nebo agilních přístupů.

Má víc jak 20 let zkušeností. Disponuje certifikací PMI PMP, DASSM, IPMA B, SAFe Program Consultant (SPC), Certified SCRUM Product Owner a Certified SCRUM Professional - ScrumMaster od SCRUM Alliance.

Je autorem knih, např. „Projektový management“ nebo „Agilní přístupy vývoje produktu a řízení projektu“.

Další podrobnosti čtěte zde.

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer s téměř dvacetiletou aktivní praxí, poradce a lektor. Je hlavním autorem certifikačních zkoušek testujících v praxi tvrdé i měkké dovednosti projektových manažerů v IPMA ČR.

Akreditovaný lektor kurzu přípravy na certifikaci PMI-PMP®. Autor on-line kurzů na Seduo.cz, spoluautor dvou knih o projektovém řízení.

Další podrobnosti čtěte zde.

Cena kurzu: 31 800 Kč

Cena je uvedena bez DPH a za jednoho účastníka.

Rozsah (dny)
5
Min. počet účastníků
4
Max. počet účastníků
10
JazykPodkladyZkouškaZkouška v ceně: Ne

Místo konání

Školicí centrum Praha

Sokolovská č.p. 178/č.o.247, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Pozn.: Pokud by nebylo možné realizovat kurz prezenčně, máme připravenu online variantu.

Máme rádi čerstvé domácí jídlo a dobrou kávu. Těšte se na domácí sendviče, dezerty a další dobroty, které jsme vyladili s kamarády z FlatWhite.

Budete se těšit na každou přestávku do našeho Café Promontory.

Oběd, na který vás zveme, si budete moci vybrat v restauracích v okolí (např. Pepř a sůl nebo U Hubatků).

Rádi vyjdeme vstříc Vašim chutím a zajistíme bezlepkové, veganské či jiné varianty občerstvení i obědů.

Sídlíme hned naproti metru Vysočanská.

Více informací

Všechny vypsané termíny

30. 10. 2023 - 3. 11. 2023
Školicí centrum Praha
31 800 Kč
6. 11. 2023 - 10. 11. 2023
Školicí centrum Praha
31 800 Kč

Vhodné předchozí kurzy

Vhodné navazující kurzy