Konference PM 2021 bude v září!

| Jan Doležal

Konference Projektový Management vznikla již v roce 2005 a od té doby proběhlo 12. ročníků, kterých se v roce 2019 zúčastnilo 250 projektových manažerů a agilistů z ČR a Slovenska napříč všemi obory. Kromě výborných přednášek a praktických workshopů je ojedinělým rozsáhlý společenský večer, který poskytuje mnoho příležitostí k networkingu.

Za organizaci a program je zodpovědný stabilní tým Eva Šviráková (FMK UTB) a Jan Doležal (PM Consulting), kteří se podíleli na všech ročnících. V roce 2020 konference nemohla ze známých důvodů proběhnout. Tématem pro rok 2021 je JÁ vs. MY. A protože květen 2021 je z hlediska vládních protiepidemických opatření značně nejistý, rozhodli jsme se rovnou směřovat na termín v září.

Program bude vycházet z neuskutečněného ročníku 2020, byť lze samozřejmě očekávat aktualizace. Především se můžete těšit na v ČR ojedinělý počin – rozsáhlý OPEN SPACE.

Registrace provedené v roce 2020 plně přenáší do roku 2021. Kdo tak ještě neučinil, tak se může registrovat zde. Těšíme se na setkání ve Zlíně!

O autorovi článku

Jan Doležal

Jan Doležal

V současné době se zabývá především hybridními přístupy, agilitou v organizacích (SCRUM, SAFe, LeSS), Managementem 3.0 a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení nebo agilních přístupů.

Dříve mimo jiné zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika). Má zkušenosti především s projekty z IT, strojírenství nebo elektrotechniky. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „Agilní přístupy vývoje produktu a řízení projektu“ nebo „Projektový management v praxi“.

Disponuje certifikací PMI PMP, IPMA B a CSPO – Certified SCRUM Product Owner a CSP-SM – Certified SCRUM Professional – SCRUM Master od SCRUM Alliance. Další podrobnosti čtěte zde.

Další zdroje informací

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.