10. ročník Konference Projektový Management ve Zlíně

Máme tu čest být spolupořadateli jedné z největších PM událostí v ČR, Konference projektový management ve Zlíně, která proběhne 17. a 18. května 2017. Zlín se tak na chvíli stane středem PM světa – buďte u toho!

Konference Projektový Management vznikla již v roce 2005 a od té doby proběhlo 9. ročníků, kterých se zpravidla účastní přes 200 projektových manažerů z ČR i ze zahraniční napříč všemi obory. Kromě výborných přednášek a praktických workshopů je ojedinělým rozsáhlý společenský večer, který poskytuje mnoho příležitostí k networkingu.

Za organizaci a program je zodpovědný stabilní tým Eva Šviráková (UTB FMK) a Jan Doležal (PM Consulting), kteří se podíleli na de facto všech proběhnutých ročnících.

Konference se v minulých devíti ročnících vždy zabývala dvěma slovy, která vůči sobě stála v opozici: Rozum vs. Emoce, Chaos vs. Řád, Jistota vs. Riziko, Inovace vs. Tradice a další.

Program Konference Projektový Management 2017

Tématem 10. ročníku, které podtrhuje jubileum konference, je číselný protiklad, evokující nejen IT projekty, ale i další komplikované situace, které se mohou v projektech projevit:

  • proaktivní členové týmu a ti, co se vezou (jedničky a nuly v projektovém týmu);
  • podařené i nepodařené startupy;
  • projekty s rozpočtem na rizika a projekty, které rizika ignorují;
  • projekty podporované i zatracované nebo zbytečné;
  • projekty jako zábava nebo projekty, kde se všichni nudí a nutí něco dělat;
  • projekty nadějné a projekty které krachují a proč?!;
  • projekty se skvělými produkty, které se zákazníkovi nakonec vůbec nelíbily;
  • a další a další možnosti…

Téma je vymezeno volně a jeho naplnění není vymáhaným atributem přednášek a workshopů. Sestavujeme především takový program, který bude pro účastníky konference inspirativní a bude se týkat projektového managementu. Den vždy zahájí jedna nebo dvě keynotes, poté se program rozdělí do několika workshopových proudů, přičemž ty nejzajímavější budou vícekrát opakovány.

Program je postupně upřesňován a bude brzy zveřejněn. Již nyní se můžete těšit na zajímavé řečníky.

Registrace

Registrace je spuštěna zde.

Těšíme se na Vás ve Zlíně!

Nejčtenější