Projektový čaj o páté – pravidelné PM setkávání

| Petra Jíhlavcová

Rozhodli jsme se vyjít vstříc potřebám komunity projektových manažerů a podpořit možnosti setkávání profesionálů v oboru aktivitou „Projektový čaj o páté“, a to každou poslední středu v měsíci, počínaje lednem 2012. Čas je tedy jasný, vždy 17:00. 

Místem budiž naše vzdělávací centrum na Náměsí OSN (hned u metra Vysočanská). Ukončení setkání je plánováno zhruba do 19:00, není to však dogma.

Program

První setkání tedy vychází na 25.1.2012, tématem budou „Různé systémy motivace a stimulace pro projekty v trvalé organizaci“, úvod do tématu zajistí Jan Doležal. 

 

Druhé setkání proběhne 29.2., tématem bude Review technika – iterativní technika porad. Hostem, který nás uvede do tématu bude Ivan Valíček, PM ze Švýcarska (pracoval pro Siemens a další velké firmy). 

Termíny dalších setkání jsou jasné – vždy poslední středa v měsíci. Témata a hosté jsou samozřejmě i na Vás a vašich tipech, koho pozvat a oslovit. My (PM Consulting) rádi poskytneme zázemí a drobné občerstvení. 

Jak se zúčastnit?

Je to jednoduché – v sekci kontakty využijte jakýkoliv prostředek možné komunikace a dejte nám vědět, zda-li se máte chuť zúčastnit nebo máte nějakou připomínku nebo cokoliv dalšího, co nám chcete sdělit. Těšíme se na shledanou!

Tým PM Consulting

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.