Valeo

Pro společnost Valeo jsme v roce 2020 realizovali rozvojový program projektového řízení s cílem certifikace projektových manažerů podle IPMA level B a C. Organizátor celé akce ji zhodnotil takto:

Spolupráce s PM Consulting a IPMA CZ byla velmi přínosná pro naše oddělení projektů, co potvrzuje i úspěšnost certifikačního řízení mých kolegů projektových vedoucích.

Celá spolupráce byla jasně vymezena, byl jasně daný scope – připravit 5 projektových manažerů k absolvování certifikační zkoušky během 4 dnů. Toho bylo dosaženo.

Samotná příprava k certifikaci od PM Consulting probíhala interaktivní formou, hrou, která vždy zpestřuje teoretický obsah školení + lektor velmi hezky prokládal probíranou látku praktickými příklady, což je vždy velmi ceněno.

Celý team jsme se shodli na vysoké míře profesionality lektora Jiřího Krátkého. Mohu se jen přidat k tvrzení, že PM Consulting i IPMA CZ vytváří velmi příjemný  a otevřený lidé na první dojem „dýchající“ pro projektové řízení demonstrující jejich profesionalitu kolem sebe.

Josef Dvořák, Senior Site Projects Manager