Retia, a.s.

Retia, a.s. je významným dodavatelem vojenských, bezpečnostních a záznamových systémů. Pro podporu kvality projektového řízení jsme pro projektové manažery a klíčové členy projektových týmů připravili individualizovaný rozvojový program, založený na Simulaci projektu – pacifické dráze a tréninku Projektové řízení krok za krokem. Obsah tréninků byl upřesněn a pod supervizí projektové kanceláře Retia, a.s. Její vedoucí o průběhu programu řekl:

Simulační hra
Výborná ukázka životního cyklu projektu na praktickém příkladu s důrazem na inicializaci a realizaci s důrazem soustředit se na důležité aspekty, excelentní výkon lektora Jana Doležala, smysluplné vyhodnocení očekávání a zpětná vazba na konci kurzu.

Projektové řízení krok za krokem
Výborný kurz k prohloubení znalostí řízení projektu po celý životní cyklus, s důrazem na řízení projektu a role. Kurz plynule navázal na Simulační hru, smysluplně vysvětlil řídící dokumentaci v jednotlivých fázích projektu. Ve spojení s knihou 5 kroků k úspěšnému projektu super. Výborný výkon lektora Jana Doležala udržel pozornost účastníků kurzu. Dobrá praxe doplněna zkušenostmi ze skutečných projektů.

Jan Pochobradský,

Vedoucí PMO Retia, a.s.