Time management

Cítíte se ve stresu z množství úkolů, které máte před sebou, nebo které nestíháte dokončit? Jste zahlceni činnostmi, které vyplývají z vašich pracovních, ale i soukromých rolí a zodpovědností? Nedaří se vám držet krok v pracovních činnostech a přitom se odpovědně starat o domácnost, rodinu a ještě si najít čas na péči o sebe sama? Odkládáte až na poslední místo svoje touhy, sny, plány nebo změny, protože na ně nemáte čas?

Pořadatel: PROJECTMAN

Není vypsán žadný termín. V případě zájmu nás kontaktujte.

Co Vám kurz přinese

Představte si, že můžete změnit váš přístup k času, prostřednictvím tohoto jednodenního živého tréninku. Vaše investice jednoho dne se vám vrátí a budete z ní moci čerpat v průběhu celého roku.

Během tréninku vás provedu jednotlivými oblastmi, které způsobují negativní pocity z nedostatku času. Budeme postupovat od příčin k důsledkům a učit se nové pohledy na věc. Jako součást kurzu dostanete také pracovní sešit, ve kterém budete mít popsány všechny diskutované oblasti.

Na osobním rozvoji prostřednictvím živých tréninků mám nejraději, že si každý individuálně ověří, co a jak je pro něho nejvhodnější a co rezonuje s jeho aktuálními potřebami. Každý si tak může nastavit svoje kroky směřující k naplnění vlastních cílů.

Společně pak v každém modulu najdeme spoustu synergií ve zkušenostech účastníků. Každý tak těží nejenom z témat celého tréninku, ale také ze vzájemných diskusí a poznatků sdílených mezi jednotlivými účastníky. Každý účastník pak získává potřebnou sebedůvěru ke změně.

Obsah kurzu

  • Cílem tréninku je umožnit vám se zastavit a podívat se, proč a co vlastně děláte, co je a co není smysluplné.
  • Pojmenování důvodů, proč vaše dny vypadají nakonec jinak, než jste je plánovali a proč neplníte, k čemu jste se zavázali.
  • Kalendář vyznačuje mantinely vašeho plánování. Naučíte se, jak přistupovat k plánování a jak postupovat, abyste vy řídili kalendář a ne kalendář vás.
  • Jak si vést a jak pracovat se seznamy úkolů, aby se vám úkoly a závazky neustále nepřesouvaly z jednoho dne do druhého.
  • Jak se rozhodovat o tom, které záležitosti v danou chvíli odbavit, jak dát věci do pohybu, aby vám nezůstávaly nekonečně dlouho v úkolovníku.
  • Způsoby jak krotit časožrouty, tedy zažité návyky, které brzdí vaši efektivitu a konzumují čas, který byste mohli využít jinak.
  • Smysluplnost je esenciální přísadou tréninku a proto i pohled na důležitost a naléhavost, jako na dva odlišné atributy úkolů, vám pomůže při rozvrhování dne.
  • Vše co děláte, vychází z vašich přání, cílů a životních rolí. Cvičením zjistíte, jaké to jsou a nastartujete úvahy o tom, proč vlastně některé věci děláte, či neděláte.
  • Jak využít různých typů synergií a dělat správné věci ve správný čas.
  • Jak odolat náporu a efektivně odbavovat různé záležitosti se zaměřením na zpracování e-mailů.

Kurzem Vás provede

Vratislav Čermák

Po 10 letech manažerské práce pro T-Mobile jsem opustil svůj „teplý flek“ a vydal se tak opravdově za svým aktuálním snem; za tím, v čem vidím smysl a kde vnímám, že mohu plně využívat svých znalostí a dovedností a pomáhat lidem ve svém okolí. Jsem trenér osobní produktivity a time managementu. Používám tyto pojmy proto, že je lidé znají, nicméně pro mě se pod nimi skrývá především schopnost řídit a někam směrovat sebe sama. Nemalou část mého žití pak přestavuje projektové řízení, které je mojí hlavní pracovní doménou už od roku 1999. Řídil jsem řadu zajímavých technologických a inovativních projektů; vedl týmy projektových manažerů v mezinárodní korporaci i malých firmách. Navrhoval jsem projektové metodiky, dokumentové knihovny, zaváděl potřebné procesy a školil řady začínajících i zdatnějších projektových manažerů.

Cena kurzu: 5 300 Kč

Cena je uvedena bez DPH a za jednoho účastníka.

Rozsah (dny)
1
Min. počet účastníků
5
Max. počet účastníků
10

Místo konání

Školicí centrum Praha / online

Sokolovská č.p. 178/č.o.247, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Pozn.: Pokud by nebylo možné realizovat kurz prezenčně, máme připravenu online variantu.

Máme rádi čerstvé domácí jídlo a dobrou kávu. Těšte se na domácí sendviče, dezerty a další dobroty, které jsme vyladili s kamarády z FlatWhite.

Budete se těšit na každou přestávku do našeho Café Promontory.

Oběd si budete moci vybrat v restauracích v blízkém okolí (nejčastěji Pepř a sůl nebo U Hubatků).

Rádi vyjdeme vstříc Vašim chutím a zajistíme bezlepkové, veganské či jiné varianty občerstvení i obědů.

Sídlíme hned naproti metru Vysočanská a máme pro vás vyhrazené parkoviště zdarma.

Více informací

Vhodné předchozí kurzy

K tomuto kurzu nejsou stanoveni vhodní předchůdci. Základní znalost dané problematiky je přesto výhodou.

Vhodné navazující kurzy

Tento trénink nemá navazující kurzy.