Nejbližší termíny

Není vypsán žadný termín. V případě zájmu nás kontaktujte.

E-learningový program projektového řízení ZDARMA

E-learningový program projektového řízení ZDARMA

Vytvořili jsme pro Vás eLearning, který v šestnácti kapitolách popisuje celý životní cyklus projektu a související oblasti. Celý tento kurz je pro Vás zcela zdarma, stačí se zaregistrovat na webu kurzu (viz níže).

Kurz je zdarma, stačí se registrovat na stránkách našeho eLearningu!

Je vhodný nejen pro praktické projektové řízení, ale i pro podporu přípravy k certifikaci IPMA i PMI.

Zpracování je založeno na videu a ukázkových příkladech.

Co Vám kurz přinese

Ve Vámi zvoleném čase, na Vámi zvoleném místě, pohodlně a efektivně můžete získat ucelený soubor znalostí o řízení projektů! Celý kurz je k dispozici na našem eLearning systému. Je pro Vás zcela zdarma, stačí se na daném portále registrovat.

Přihlásit se (zaregistrovat) můžete zde.

Absolvováním tohoto tréninku si můžete uvést 32 PDUs pro udržování PMI certifikací nebo si lze započítat 32 akreditovaných hodin pro IPMA recertifikaci.

spr_akreditace

Kompletní životní cyklus projektu.
Videa, příklady, případové studie.
Vše je pro Vás zdarma.
E-learningový program projektového řízení ZDARMA

Obdržíte

Na konci každé kapitoly můžete absolvovat závěrečný test a pokud jej úspěšně složíte, můžete si vygenerovat osvědčení o úspěšném absolvování.

Kurzem Vás provede

Ing. Jiří Krátký

Ing. Jiří Krátký

Zabývá se poradenstvím při rozvoji projektového řízení v organizacích, tvorbou a realizací tréninků praktického projektového řízení, simulačních her a přípravou k mezinárodním certifikacím.

Projektovému řízení se věnuje od roku 2000. Celkem 6 let působil ve vedení národní asociace projektových manažerů. Je spoluautorem 2 knih o projektovém řízení.

Disponuje certifikací PMI PMP, IPMA C, je certifikovaný PRINCE2® Practitioner a akreditovaný PRINCE2® trenér a Certified SCRUM Master (CSM).

Ing. Jan Doležal, Ph.D.

Ing. Jan Doležal, Ph.D.

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení, včetně Agile PM.

Dříve mimo jiné zastával pozici vedoucího projektové kanceláře (Senior project manager) a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika).

Má zkušenosti především s projekty z IT, strojírenství, elektrotechniky, akademického i veřejnoprávního sektoru. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001. Disponuje certifikací PMI PMP, IPMA B a CSPO - Certified SCRUM Product Owner.

Cena kurzu:

Cena je uvedena bez DPH a za jednoho účastníka.

Rozsah (dny)
5
Min. počet účastníků
0
Max. počet účastníků
0