Konference PM Zlín 2019 klepe na dveře!

Již 15. a 16. května 2019 proběhne 12. ročník konference PM Zlín 2019. Očekáváme opět přes 200 účastníků z konvenčního i agilního PM prostředí.

A co nás letos kromě legendárního společenského večera čeká?

Úvodních keynotes se zhostí Antonín Pavlíček (zástupce vedoucího katedry systémové analýzy FIS, VŠE, kde vede informatickou sekci katedry informatiky a analytických metod na VŠO a který má velký přesah i do sociálních věd a online médií) a Eduard Kunce (spoluzakladatel Agilní asociace, spoluautor knihy Agilní metody řízení projektů a především agilní kouč a nadšenec).

A pak se program rozjede plnou parou…

Dále se Konference PM Zlín 2019 rozdělí do několika proudů přednášek a workshopů. Během prvního dne se můžete těšit např. na přednášku Jana Najvárka (který pracuje na projektu Roboauta). Mezi dalšími nelze nezmínit dalšího zástupce agilního světa Ondřeje Kavulu nebo Petra Miklíčka z Court of Moravia. A tím se dostáváme ke hrám, které nemohou chybět. Rozsáhlejší hru pro Vás chystají pánové Tureček a Gajdušek z Rainfellows. A nějaká menší hra z dílny PM Consulting určitě také chybět nebude.

Den, alespoň co se odborného programu týče, nám uzavře Hana Jadavan (Scrum Master z Avast SW) a pak… nechte se překvapit – ale bude to souviset s nově opraveným PRIORem, jednou z architektonických ikon Zlína ;).

Myslíme samozřejmě i na všechny, kdo rádi diskutují, diskuze však proběhne v inovovaném formátu.

A následně, po vycházce či prohlídce Zlínské zajímavosti a kratičkém odpočinku nás už bude čekat oblíbený společenský večer s unikátními možnostmi networkingu nebo i jen prostého upuštění páry po náročném dnu.

A ani druhý den vás odpočinout nenechá!

Ráno druhého dne začneme zostra keynotou Petra Pouchlého alias Jezevce z Court of Moravia (a který si později střihne i workshop).

A poté, opět v několika proudech si budeme hrát i seriózně workshopovat nebo poslouchat. Koho? Např. zkušené projekťáky Petra Sloupa (freelance) či Martina Gerlašinského (Home Credit).

Na téma UX se rozjede Jiří Tonar (Projectman.cz), za PMI vystoupí Martin Mareček.

A kdo to nestihne první den, bude si moci zahrát s PM Consulting nebo s Rainfellows… a nebo s IPMA.CZ a její hrou SeaWolf. Bude toho zkrátka na výběr opět dost a dost.

O závěr Konference PM Zlín 2019 se postará Roman Slivka s keynote Jak AI a další stroje ovlivňují práci PM.

Chcete to zažít? S registrací neváhejte!

Pokud chcete zažít pohodovou atmosféru této konference, rozhodně s registrací neváhejte. I přes větší prostory, které jsme získali v loňském roce (do auly se vejde až 250 lidí) reálně hrozí, že bude vyprodáno.

Registrujte se tedy včas na webu konference.

Těšíme se na Vás ve Zlíně!

Nejčtenější