Praktické projektové řízení

Ryze prakticky pojaté tréninky, které vychází z našich zkušeností s aplikací projektového řízení v tuzemské praxi. Pokud se nechcete zabývat "teorií", ale dostat rychlá, praktická a účinná doporučení a nástroje, tato kategorie tréninků je pro Vás! Většina času je zaměřena na řešení případových studií a praktické otázky aplikace nástrojů a postupů kvalitního projektového managementu.

PRINCE2® kurzy a certifikace

Britská metodika PRINCE2 se stává velmi oblíbenou a certifikáty na úrovni Foundation nebo Practitioner již disponuje mnoho lidí i v ČR. Pokud chcete být podle PRINCE2 certifikováni i Vy, náš kurz garantuje při splnění podmínek Váš úspěch! Zkoušky je možné ke kurzu doobjednat.

Příprava k certifikaci PMI

Náročná zkouška, avšak velmi respektovaný certifikát PMI PMP (Project Management Professional). Pokud jej chcete, náš trénink Vás komplexně připraví na zvládnutí zkoušky. Při splnění podmínek garantujeme Váš úspěch! Zkouška není součástí a v ceně kurzu!

Příprava k certifikaci IPMA

Jako jedni z mála disponujeme akreditací Společnosti pro projektové řízení pro přípravu k certifikaci IPMA na úrovni Excellent pro stupně D, C a B. Této úrovně lze dosáhnout pouze s úspěšností absolventů při zkoušce přesahující 80%. Navíc při splnění podmínek garantujeme Váš úspěch u zkoušky. Pokud chcete certifikaci IPMA, náš trénink je pro Vás ta nejlepší volba! Zkouška není součástí a v ceně kurzu!

ITIL®

ITIL® poskytuje detailní manažerský vhled do procesů řízení IT služeb, součástí kurzu je zkouška ITIL Foundation verze 3, úspěšní absolventi obdrží mezinárodní certifikát ITIL Foundation od Axelos.

eLearning

Rozvíjejte své dovednosti v projektovém řízení online, kdykoliv a kdekoliv!